اتاق فرار در تبریز

اتاق فرار در تبریز

اتاق فرار یک بازی فیزیکی معمایی است که با الهام گرفتن از بازی های ویدیویی در ژانر های مختلف و به شکل حضوری در محیط بازی انجام می گیرد که افراد لازم است در زمان تعیین شده معما های تعبیه شده را حل کنند تا بتوانند به مرحله بعدی دست یافته و پس از اتمام معما ها و بازی ها، از اتاق فرار خارج شوند. اتاق فرار در تبریز نیز یکی از مهیج ترین و پرطرفدار ترین سرگرمی ها می باشد. در صورتی که به فکر داشتن یک کسب و کار عالی و پرطرفدار می باشید، فان سیدا در خدمت شما است. با مشاوران ما تماس بگیرید.

اتاق فرار در تبریز

اتاق فرار در تبریز از بازی ها و سرگرمی های مهیجی است که با شرکت در آن می توانید لحظات جذاب و به یاد ماندنی را برای خود و دوستان خود بسازید. اتاق فرار که با نام های اسکیپ روم (escape game)، اتاق معما، اگزیت روم و … نیز خوانده می شود، یک بازی تیمی و فیزیکال می باشد که تیم شرکت کننده در بازی به بررسی معما ها می پردازند تا بتوانند به کمک سرنخ های تعبیه شده در اتاق فرار در تبریز معما ها را حل کنند تا بتوانند به مرحله های بعدی دست پیدا کنند. در سال های ابتدایی که این بازی استارت خورد، بازی اتاق فرار در دهه ی 2010 آمریکای شمالی و اروپا و آسیای شرقی به محبوبیت رسید. در این بازی در حالت نرمال و سناریو های پایه ای، یک تیم 2 الی 10 نفره که بر اساس نوع بازی اتاق فرار متغیر است در فضا های مختلفی مثل سلول های یک زندان، سیاه چال های قدیمی و فضا های ترسناک در سناریو های ترسناک اتاق فرار و … با همکاری یک دیگر به حل کردن معما ها می پردازند تا هر چه زود تر قبل از اینکه زمان آن ها به اتمام برسد به موفقیت برای فرار دست پیدا کنند. لازم به ذکر است که اهداف بازیکنان و چالش هایی که با آن مواجه می شوند معمولا با موضوع اتاق همخوانی دارند. بازی اتاق فرار یک مسیر پول ساز برای کسانی است که می خواهند با یک سرمایه مناسب به درآمد عالی دست یابند. تیم فان سیدا با تیم مجرب خود می تواند اتاق فرار در تبریز و دیگر شهر های تبریز را برای شما به ارمغان آورد.

کلبه وحشت در کرمان
بیشتر بخوانید

طراحی بازی های اسکیپ روم چگونه انجام می شود؟

معما ها و آزمون های موجود در بازی اتاق فرار مثل اتاق فرار در تبریز شامل مواردی همچون حل کردن معما ها ، بازی با اعداد و حروف مختلف و یا یافتن الگو و … می باشد که می تواند ذهن های بازیکنان را به چالش بکشد و بازیکنان اتاق فرار نیاز دارند که از خلاقیت و قوه تخیل خود برای حل این معما ها در طول بازی بهره ببرند. در برخی موارد حتی معما ها نیز مخفی هستند و یا لازم است یک معما را حل کنید تا بتوانید به معمای بعدی دست پیدا کنید که گاهی می تواند در عین کلافگی بازیکنان هیجان انگیز نیز باشد به خصوص که این هیجان با زمان نیز آمیخته می شود و استرس بازی را دو چندان می کند. معما های بازی اتاق فرار متغیر هستند، ممکن است گاهی آن ها را بر روی جسمی پیدا کنید مثل کاغذ که لازم است آن را حل کنید و یا حالت دیجیتالی داشته باشند. پس به دقت محیز اتاق را بررسی کنید گاهی دقیقا همان جایی است که انتظارش را ندارید.

اتاق فرار
اتاق فرار یک بازی ماجراجویی فیزیکی است که در آن بازیکنان مجموعه‌ ای از پازل‌ ها و معما ها را با استفاده از سرنخ‌ ها، راهنمایی‌ ها و استراتژی حل می‌ کنند.

ژانر های مختلف اسکیپ روم در تبریز

همانطوریکه در بخش های قبل اشاره کریدم، بازی اتاق فرار دارای سناریو های مختلفی است که ممکن است با شرکت در مجموعه های اتاق فرار در تبریز و دیگر شهر های نه تنها ایران بلکه بسیاری از کشور ها انواع مختلف ان ها را مشاهده کنید. هدف اصلی این بازی کار تیمی است و البته به چالش کشیدن قدرت تیمی افراد شرکت کننده و البته قدرت ذهن آن ها می باشد. داستان های استفاده شده در اتاق فرار ها از بازی های ویدیویی، فیلم های پرطرفدار و هیجان انگیز مثل فرار از زندان و شرلوک هلمز و یا فیلم ترسناک اره و … نشات می گیرد که می توانید بر اساس علاقه خود و دوستانی که قرار است در آن شرکت کنید انتخاب کنید. در ادامه تعدادی از ژانر های محبوب را برای شما آورده ایم.

  • ژانر ترسناک و هیجان انگیز،
  • ژانر دلهره آور اتاق فرار در تبریز،
  • ژانر جنایی،
  • ژانر کار آگاهی
  • ژانر معمایی
  • ژانر فانتزی
  • ژانر درام
  • ژانر ماجراجویی
تجهیزات شهربازی در ارومیه
بیشتر بخوانید

راه اندازی اتاق فرار در تبریز

اتاق های فرار از آن جایی که یکی از تفریحات متفاون و جذاب هستند، از تمامی سنین مخاطبان خاص خود را دارند و تمامی افراد از ان جایی که به بازی های ویدیویی می پردازند و یا به دیدن فیلم مشغول هستند و می خواهند چند دقیقه ای در فضا های فیلم و بازی مهیج قرار بگیرند و البته خود را همچون قهرمان داستان ها بدانند در این نوع بازی ها شرکت می کنند که لازم به ذکر است هر روز نیز بر تعداد مخاطبان آن ها افزوده می شود و خوشبختانه هنوز اشباع نشده است. از این رو می تواند یک راه درآمد عالی برای شما باشد. مجموعه فان سیدا با تکیه به تیم خلاق و حرفه ای خود در حوزه تجهیزات شهربازی و تفریحی می تواند به شما در صفر تا صد مسیر راه اندازی اتاق فرار در تبریز و دیگر شهر های ایران کمک کنند. کافی است با مشاوران این مجموعه تماس بگیرید.

محصولات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

EnglishIran