اتاق فرار مهمانسرا

اتاق فرار مهمانسرا

اتاق فرار ها نوعی بازی حضوری گروهی می باشد که افراد برای انجام یک بازی قفل شده اند ، بازی اتاق فرار مهمانسرا یکی از ماجرا های پرطرفدار در میان بازی های اتاق فرار می باشد . در اینجا افراد بایستی یک سری معما را در مدت زمان معینی حل کرده و به هدف مشخص شده برسند تا در نهایت بتوانند از اتاق خارج شوند . در اینجا با طریقه ی ترتیب دادن اتاق فرار ، داستان مهمانسرا و طرز کار اتاق فرار به طور مختصر آشنا خواهید شد .

اتاق فرار مهمانسرا

این اتاق فرار داستان مهمانسرایی را تداعی می کند که در آن ، یکی از صاحبان مهمانسرا خود را به دار آویخته بود که سبب شد مهمانسرا متروکه شده و دیگر کاربردی نداشته باشد . در واقع یک زوج مجارستانی این مهمانسرا را مدیریت می کردند ؛ یکی از زوجین شهر را برای ماموریتی ترک می کند ، در همین مدت زمان زن صاحب مهمانسرا خود را به قصد خودکشی در همانجا به دار می زند . زمانی که جسد او را می یابند ، آهنگ یکشنبه ی غم انگیز ( آهنگ معروف به خودکشی ) در حال اجرا از گرامافون بوده است . پس از این اتفاق صاحب مهمانسرا دیگر به آنجا نرفته و رسیدگی نکرده است ، در نتیجه این مکان به جایی متروکه و اضطراب آور تبدیل شد . اتاق فرار مهمانسرا یکی از بازی های اتاق فرار با ژانر رازآلود و هیجانی است ، اغلب افراد علاقمند به این ژانر کلبه وحشت را نیز می پسندند .

اتاق-فرار-مهمانسرا
اتاق فرار یک بازی ماجراجویی فیزیکی است که در آن بازیکنان مجموعه‌ ای از پازل‌ ها و معما ها را با استفاده از سرنخ‌ ها، راهنمایی‌ ها و استراتژی حل می‌ کنند

طریقه ی ترتیب دادن اتاق فرار

فروشگاه های تجهیزات شهربازی و تفریحی ، ملزومات تشکیل دهنده ی اتاق فرار مهمانسرا را ارائه می دهند . ابتدا لازم است تیم تشکیل دهید ، یک تیم بازی اتقا فرار معمولا متشکل از 2-5 نفر است ، بهتر است فردی را به عنوان ناظر انتخاب کنید که در جستجو کردن مهارت داشته باشد ، زیرا بیشتر موارد و اجزای استفاده شده در بازی مخفی هستند و شما باید قبل از شروع به حل معماها ، آنها را پیدا کنید . فردی در گروه که مهارت های رهبری بیشتری دارد ، در سازماندهی و نظم دادن به شما کمک می کند ، اما بهتر است که نگران تقسیم کار ها از قبل نباشید . قرار است سرگرم کننده باشد نه مسابقه !

تجهیزات و وسایل شهربازی
بیشتر بخوانید
اتاق را انتخاب کنید ؛ اتاق های زیادی وجود دارد و مطمئناً چیزی برای خود پیدا خواهید کرد . قبل از رزرو اتاق ، بهتر است مطمئن شوید که هر یک از اعضای تیم با انتخاب خود در اتاق حضور دارند . برای مثال اگر می خواهید یک موضوع ترسناک انتخاب کنید ، مطمئن شوید که هیچ یک از اعضا با ترسناک بودن اتاق فرار مشکلی ندارند . موضوعی را انتخاب کنید که همه شما دوست دارید . حتی میتوانید عکس اتاق فرار مد نظر و یا فیلم اتاق فرار را از قبل مشاهده کنید .
رفتن به اتاق ؛ اتاق های فرار پیش از همه چیز ، یک ماجراجویی و پازل هستند . اما قوانینی وجود دارد که باید از آنها پیروی کنید . هر اتاق فرار قوانین و مقررات خود را دارد که باید طبق آن عمل کنید . در مورد زمان حضور در اتاق فرار حساسیت به خرج دهید . و در آخر نکات و راهنمایی های لازم در مورد بازی را دریابید .

طرز کار اتاق فرار مهمانسرا

ابتدا با راهنمای بازی در اتاق فرار مهمانسرا آشنا شوید ، وقتی زمان بازی شما فرا می رسد راهنمای بازی خود را ملاقات خواهید کرد . راهنمای بازی شما را به اتاق فرار می برد ، قوانین را توضیح می دهد و قبل از شروع ماجراجویی به هر سوالی پاسخ می دهد . سپس لازم است ماموریت خود را کشف کنید ، معمولاً قبل از شروع بازی می‌توانید ویدیوی مربوط به اتاق فرار مهمانسرا را تماشا کنید . این ویدیو اغلب توضیح می دهد که دقیقاً ماموریت شما در این اتاق فرار چیست . برخی از ماموریت ها در مورد فرار از اتاق هستند ؛ مانند اتاق فرار فرار از زندان . سایر ماموریت ها ممکن است حول محور فرار نباشند ، اما در عوض می تواند شما را مجبور کند تا یک سرقت هنری را تکمیل کنید یا سعی کنید یک سفینه فضایی را پرتاب کنید . فرار از اتاق : برای فرار ؛ اولین کاری که باید انجام دهید این است که شروع به جستجو در اتاق کنید . به دنبال الگوها ، اشیاء و اقلامی باشید که عجیب به نظر می رسند . در حالت ایده آل ؛ شما با سرنخ های مختلف و قطعات پازل ارتباط برقرار می کنید تا راه حل را پیدا کنید . ارتباط با هم تیمی های خود را فراموش نکنید ، به قدرت کار گروهی ایمان بیاورید . از طرفی جالب ترین قسمت بازی ، گروهی بودن آن است . تیم به صورت گروهی ؛ پازل ها را حل و سرنخ ها را کشف کرده و کدها را می شکند تا یک فرار انجام شود . و در آخر فراموش نکنید که همیشه می توانید در صورت نیاز به کمک ، راهنمای باز را بخواهید .

اتاق فرار توهم
بیشتر بخوانید
محصولات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

EnglishIran