تجهیزات کلبه وحشت

تجهیزات کلبه وحشت

جهت راه اندازی تونل و یا کلبه وحشت ، لازم است به دنبال تجهیزات کلبه وحشت در سطح نیازمندی خود باشید . قیمت تجهیزات تونل وحشت بر اساس برند تولید کننده این محصولات می تواند متغیر باشد ، با داشتن مجوز های لازم از کمیته بازی های فکری هیات ورزش های همگانی و در صورت علاقمندی ؛ می توانید به راه اندازی این کلبه اقدام کنید .

تجهیزات کلبه وحشت

کلبه وحشت یکی از انواع بازی های مهیج و پر طرفدار امروزه می باشد . مخاطبان و طرفداران این سرگرمی جذاب ولی ترسناک ، افرادی هستند که علاقه زیادی به تجربه بازی های هیجان انگیز دارند . به دلیل وجود گستردگی مخاطبان ، افراد زیادی کلبه وحشت را به مجموعه تفریحی خود اضافه می کنند . تجهیزات کلبه وحشت در تبریز توسط سیدا الکترونیک و به صورت کامل برای این افراد ارائه می گردد . کلبه وحشت برای راه اندازی شدن به اجسام ابعاد بزرگ مانند ؛ پانل های دیواری اغلب ترک خورده و قدیمی ، حسگر های صوتی و بلندگو ها ، زنجیر ها و ماکت ها نیاز دارد . این بازی بدینگونه است که ؛ زمانی که فردی توسط یک قطار از جا های مختلف کلبه وحشت می گذرد ، با پخش شدن صدا های عجیب غریب و ظاهر شدن المان های مختلف ، هیجان و آدرنالین را در بازدید کننده پدیدار می کند ، بنابراین اغلب از اجسام و ماکت های ترسناک و ماورایی استفاده می شود . در انواع دیگر تونل وحشت ، خبری از قطار نیست و فردی که اقدام به این بازی می کند پیاده است . سناریو های مختلفی برای این بازی وجود دارند که ممکن است موارد مختلفی را با شرکت در کلبه های وحشت مخلف مشاهده کنید . کلبه وحشت ، تونل وحشت و یا حریم وحشت ؛ همگی در شرایط تولیدی نزدیک به یکدیگر قرار دارند . برخی از صاحبان شهربازی ها ، علاقمند هستند که فرد سوار قطار از مراحل تونل وحشت بازدید نماید و برخی تمایل دارند که فرد به صورت پیاده مراحل را طی نماید . تعدادی از صاحبان کلبه وحشت نیز هستند که از تکنولوژی های واقعیت مجازی در کلبه وحشت استفاده می کنند . در حالت کلی می‌ توان گفت کلبه وحشت به صورت های مختلفی قابل پیاده سازی می باشد . هر کدام از این سناریو های کلبه وحشت مزایا و معایبی دارند که لازم است در زمان انتخاب نوع کله وحشت جهت راه اندازی ، آن را در نظر بگیرید . جهت راه اندازی کلبه وحشت در کرج و یا در هر نقطه از ایران ، می توانید به صورت آنلاین از فروشگاه سیدا الکترونیک ، محصولات مدنظر را سفارش دهید .

تجهیزات شهربازی در تبریز
بیشتر بخوانید
تجهیزات-کلبه-وحشت
تجهیزات کلبه وحشت در تهران: مجموعه سیدا الکترونیک ارائه دهنده بهترین تجهیزات کلبه وحشت، شهر بازی، کلبه وحشت در شهر تهران دیگر …

نحوه راه اندازی

جهت افتتاح و راه اندازی کلبه وحشت ؛ ابتدا بایستی مجوز های لازم را از کمیته بازی های فکری هیات ورزش های همگانی ؛ دریافت کند . مدارک مورد نیاز باید به این نهاد ارائه شود تا پروانه ساخت کلبه وحشت برای فرد متقاضی صادر گردد . متقاضیان باید بدانند که می توانند در واحد های مسکونی و تجاری کلبه وحشت را راه اندازی کنند . اما در مورد اینکه کلبه وحشت در واحد های مسکونی راه اندازی شود ، باید گفت این موضوع تنها در شرایطی امکان پذیر است که ورودی واحد مستقل باشد . همچنین پس از اینکه متقاضی ، پروانه تاسیس را دریافت کرد ؛ همه قبوض برق و دیگر قبض ها به تعرفه باشگاهی افزوده می شوند . کلبه وحشت ها و اتاق فرار هایی که پروانه فعالیت خود را دریافت کنند از مالیات معاف می شوند . تمامی این موارد سبب می شود تا هزینه راه اندازی این بازی برای متقاضیان کاهش یافته و به تاسیس این مراکز مشتاق گردند . تجهیزات کلبه وحشت در تبریز ، به صورت کامل جهت راه اندازی ، ارائه می گردد .

سودآوری با افزودن بازی کلبه وحشت به مجموعه تفریحی

بازی کلبه وحشت ، یکی از بازی های فیزیکی – حضوری محسوب می شود که افراد به صورت گروهی در آن شرکت می کنند . این بازی جزو بازی های ژانر ترسناک و هیجان انگیز محسوب می شود ، و همانطور که می دانید ؛ بازی هایی با ژانر هیجانی و ترسناک همچون اتاق فرار بسیار پرطرفدار می باشند . از همین رو سودآوری از طریق راه اندازی اتاق یا کلبه وحشت ، نسبتا بالا می باشد . از هر قشر جامعه ؛ از 12 سال تا 40 سال ، مخاطبان هدف این بازی می باشند . بنابراین پایگاه مشتری در این بازی ، دامنه ی گسترده ای دارد که می تواند سبب سودزایی و درآمد بیشتر شود . قیمت تجهیزات کلبه وحشت نیز بنابر مارک و برند ساخته شده آن ، می تواند متغیر باشد . جهت سفارش این ملزومات می توانید با فروشگاه فان سیدا تماس بگیرید .

کلبه وحشت در ارومیه
بیشتر بخوانید
محصولات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

EnglishIran