تنیس دیجیتال کودکان

تنیس دیجیتال کودکان

تماس فوری

تنیس دیجیتال

تنیس دیجیتال به دو دسته تنیس دیجیتال کودک و تنیس دیجیتال بزرگسال تقسیم میشود که نمونه ی بزرگسال آن یا همان digi tennis است و نمونه ی کودک آن به hockey go  معروف است.در این بازی هر بازیکن باید توپ شلیک شده توسط دستگاه را با دسته نازل هایی که در اختیار دارد به سمت مقابل پرتاب کند. دسته نازل ها به صورت چپ و راست  هستند.و در صورت حرکت توپ از بین این دسته نازل ها شما توانایی ضربه به توپ را نخواهید داشت.

به طور کلی این بازی جزو بازی های نوستالژی می باشد.که یادآوری بازی پین بال برای عموم مردم می باشد و در حین انجام این بازی شما تنها باید به نحوه ی ضربه زدن به توپ دقت کنید چرا که با ضربه ای به موقع می توانید توپ را باسرعت بیشتری رو به جلو پرتاب کنید.هرچه سرعت حرکت توپ و ضربه ی سر ضرب به موقع تر باشد جذابیت این بازی بیشتر میشود.لازم به ذکر است این دستگاه به صورت اتوماتیک بوده و هیچ گونه دسترسی به توپ در اختیار کاربر نمی باشد.

به طور کلی این بازی به عنوان یک مکمل برای بازی های شهربازی می باشد. و جذابیت و مشتری های خاص خود را داراست و به نوعی به علت جدید بودن این دستگاه دارای محبوبیت خاصی بین کاربران است. شهربازی‌ های سرپوشیده که در سال‌ های اخیر جزو تفریحات محبوب کودکان و نوجوانان بوده‌ اند به دلیل تنوعی که دارند برای همه سلیقه‌ ها و سنین مناسب اند. بازی کردن علاوه بر ایجاد سرگرمی برای کودکان آموزنده نیز هست.

اتاق فرار مونیخ
بیشتر بخوانید

شهربازی-کودکان

تنیس دیجیتال کودکان

بازی کردن با اسباب بازی در خانه، مهدکودک و مراکز بازی برای کودکان بسیار لذت بخش است اما گاهی ممکن است از این نوع بازی‌ ها خسته شوند یا دلشان تنوع و هیجان بیشتری بخواهد. در این مواقع رفتن به شهربازی‌ های مختلف می‌ تواند تجربه متفاوتی برای کودک به ارمغان آورد. یکی از سرگرم کننده ترین مراکز بازی برای کودکان، شهربازی های سرپوشیده هستند. این شهربازی ها با وسایل و تجهیزات متنوعی که دارند، چالش ها و سرگرمی های مختلفی برای کودک فراهم می‌کنند. در گذشته شهربازی های سرپوشیده شامل وسایلی مانند چرخ و فلک و وسایل بازی می‌ شدند. اما در حال حاضر با به بازار آمدن وسایل بازی هوشمند و پیشرفته تنوع چشمگیری در تجهیزات شهربازی ها ایجاد شده است.

این گیم‌ های دیجیتال کودک را برای یاد گرفتن. برخی مهارت‌ های مهم مثل تمرکز، هدف گیری، هماهنگی عصب و عضله و مواردی از این دست یاری می‌ کند. به طور کلی نوع کودک این بازی دارای جذابیت بیشتری در بین بهره برداران است و شاید دلیل آن طراحی ظاهری این دستگاه باشد و دلیل دیگر آن هیجانی بودن و عدم تفکر زیاد در حین بازی  است. برای این که گیم‌ ها مناسب کودکان در سنین پایین تر باشند باید طراحی خاصی داشته باشند بازی تنیس دیجیتال مخصوص شهربازی های سرپوشیده مناسب کودکان زیر 7 سال است. و می‌ تواند برای کودک دقایقی از شادی و نشاط به ارمغان آورد.

تنیس-دیجیتال-2

فواید بازی تنیس دیجیتال برای کودکان

  • فعالیت جسمی و کاهش چاقی: کودکان با بازی کردن در شهربازی ها و دویدن، به فعالیت جسمی بیشتر تشویق می‌ شوند.
  • تقویت قوای ایمنی: بازی کردن و فعالیت جسمانی باعث تقویت کلی بدن کودک می‌ شود.
  • رشد ذهنی: در ارتباط بودن با مردم و تلاش برای سازگاری با محیط تاثیر زیادی در رشد شناختی کودک دارد.
تجهیزات اتاق فرار در همدان
بیشتر بخوانید

ویژگی‌های بازی تنیس دیجیتال

  • این وسیله بازی مانند یک جعبه بزرگ است که روی آن صفحه بازی طراحی شده است. هر سمت میز دو دکمه در چپ و راست وجود دارد. و دو محفظه رها کردن توپ نیز در بالای میز تعبیه شده است.
  • هر بازیکن در نوبت خود باید دکمه‌های چپ و راست را برای زدن به توپ فشار دهد، در صورتی که توپ از زمین عبور کند .یک امتیاز به نفع حریف محسوب می‌ شود.
  • میز این بازی از چوب سابیده شده ساخته شده و هیچ گوشه تیز یا خطرناکی برای کودک ندارد. طرح و نقش روی میز بازی نیز به شکلی است که کودک را جذب بازی می‌کند و کسل کننده نخواهد بود.
  • این بازی به اتوماسیون پرداخت شهربازی متصل می‌شود تا برای فعال سازی از کنترل از راه دور استفاده شود.
محصولات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

EnglishIran