راه اندازی اکتیویت گیم

راه اندازی اکتیویت گیم

سیدا الکترونیک با فروش تجهیزات و تکنولوژی های لازم جهت راه اندازی اکتیویت گیم ، به صورت عمده و خرده ؛ تهیه این ملزومات را برای صاحبین اتاق های بازی میسر کرده است . افزودن اتاق های بازی اکتیویت گیم به دلیل بروز بودن و بکارگیری فناوری های پیشرفته ، به مجموعه تفریحی شما می تواند رونق زیادی ببخشد .

راه اندازی اتاق های اکتیویت گیم

یکی از بازی های پرطرفدار امروزی ، اتاق های اکتیویت گیم می باشند ؛ که افراد اغلب به همراه اکیپ دوستانه خود در آن شرکت می کنند . راه اندازی اکتیویت گیم و یا به عبارتی افزودن اتاق های اکتیویت گیم به مجموعه شهر بازی شما ، نیازمند تهیه وسایل و ملزومات مختص آن می باشد . اتاق های بازی اکتیویت گیم تنوع بالایی دارد که عبارتند از اتاق های ؛ ARENA ، CLIMB ، GRID ، HOOPS ، LASER ، PIPES ، PUSH ، SUPER GRID ، TRENCH ، HIDE ، CONTROL ، MEGA GRID ، MEGA LASER ، STRIKE ، PORTALS و PRESS . هر یک از این اتاق ها لوازم و تجهیزات خاص خود را برای راه اندازی می طلبند . برای مثال از تجهیزات لازم برای راه اندازی اتاق لیزر اکتیویت گیم می توان به ؛ لیزر های رنگی ، دوربین های حرارتی و تعدادی آرکید بلستر ( تیر و کمان ) اشاره کرد . تمامی تجهیزات اتاق های بازی اکتیویت گیم ، در فروشگاه سیدا الکترونیک موجود می باشد . فروش تجهیزات اکتیویت گیم به صورت عمده و خرده در دسترس می باشد . نصب اتاق های اکتیویت گیم بنابر سلیقه ی پایگاه مشتری شما ، می تواند بسیار سودآور باشد .

احداث شهربازی کوچک
بیشتر بخوانید
راه-اندازی-اتاق-های-اکتیویت-گیم
جهت راه اندازی اتاق های اکتیویت گیم ؛ بایستی تجهیزات و ملزومات هر اتاق را جداگانه تهیه کنید، سیدا الکترونیک با فروش تجهیزات …

اکتیویت گیم چیست ؟

Activate یکی از اولین شرکت های بازی سازی فعال در جهان است که بازدیدکنندگان در آن به یک ماجراجویی هیجان انگیز در سبک آرکید روی می آورند . افراد به صورت گروهی در این بازی ها شرکت می کنند و طی بازی اکثرا از سطوح ، بر اساس هارمونی خاصی طفره رفته و خود را پرتاب می کنند . در حالت کلی می شود بیان کرد سفر هیجان انگیزی را تجربه می کنند . اما در مجموعه اتاق های بازی اکتیویت گیم ، افراد با فناوری پیشرفته ای که به طور یکپارچه و منظم فعالیت می کند ؛ سر و کار دارند . اتاق های اکتیویت گیم همچون ؛ لیزر – هوپس و گرید ، بازی هایی هیجانی محسوب می شوند و اغلب افراد علاقمند به بازی های گروهی ژانر هیجانی همچون اتاق فرار ، از بازی های اکتیویت گیم استقبال می کنند . راه اندازی اکتیویت گیم با فروشگاه سیدا الکترونیک برای صاحبان شهربازی ها در دسترس می باشد .

قیمت انواع تجهیزات

همانطور که گفتیم اتاق های اکتیویت گیم از تنوع بالایی برخوردارند و ملزومات و تجهیزات هر اتاق با دیگری متفاوت می باشد ، بنابراین لازم است تجهیزات هر اتاق را جداگانه و گروهی تهیه کنید . از انواع تجهیزات لازم برای راه اندازی می توان ؛ لیزر ها ، گرید ها ، توپ بسکتبال ، حسگر های حرارتی ، دوربین های حرارتی و نور های رنگی را نام برد . قیمت تجهیزات اکتیویت گیم ، بر اساس مارک و کشور سازنده ی تجهیزات متفاوت خواهد بود . راه اندازی اکتیویت گیم با تجهیزات سیدا الکترونیک برای صاحبان شهربازی ها در دسترس می باشد . هزینه نصب و راه اندازی این اتاق های بازی بر اساس تجهیزات و تکنولوژی های استفاده شده در آن ، می تواند متفاوت باشد .

دستگاه های هیجان انگیز شهربازی ارم
بیشتر بخوانید

افزایش مشتری با افزودن اتاق های بازی اکتیوت گیم

افزودن مجموعه بازی های اکتیویت گیم می تواند به مجموعه شهربازی شما رونق ببخشد ، چرا که Activate Game از سری بازی های امروزی می باشد و به دلیل به کارگیری فناوری ها و تکنولوژی های بروز در ساخت آن ، طرفداران و علاقمندان زیادی یافته است . برای این کار ، ابتدا از راه اندازی اتاق های اکتیویت گیم پرطرفدار شروع کنید . احتمالا به عنوان بک صاحب شهربازی ، پایگاه مشتری ویژه ی خود را دارید ؛ کافی است به سلیقه ی آنان در انتخاب ژانر بازی های موجودتان توجه کنید و بر این اساس از اتاق های ژانر مشابه شروع به راه اندازی کنید . و سپس مجموعه تجهیزات هر اتاق را جداگانه و به صورت عمده تهیه کنید . راه اندازی اکتیویت گیم در سیدا الکترونیک برای صاحبان شهربازی ها در دسترس می باشد .

محصولات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

EnglishIran