لیزرتگ یا پینت بال لیزری چیست؟

لیزرتگ یا پینت بال لیزری چیست؟

تماس فوری

فناوری لیزرتگ (پینت بال لیزری)

خرید تجهیزات لیزرتگ از دو فناوری استفاده می کنند یکی فناوری مادون قرمز که عمدتا برای فضای بیرونی (outdoor) قابل استفاده است و دیگری فناوری لیزر که برای فضاهای داخلی (indoor) طراحی و استفاده می‌شود در فناوری مادون قرمز فرستنده در تفنگ ها و گیرنده در جلیقه های لیزرتگ نصب می‌شود و شلیک هایی که انجام می شود مادون قرمز را به سمت جلیقه پرتاب می کند و پس از تشخیص شلیک موفق، در تفنگ (مارکر) و  جلیقه لیزرتگ (پینت بال لیزری)، اطلاعات مربوط به شلیک موفق ثبت می‌ شود و در نهایت هنگامی که در محدوده مودم قرار گرفتند، اطلاعات را به رایانه مرکزی ارسال می‌ کنند و بدین ترتیب مشخص می شود که هر یک از بازیکنان چه تعداد شلیک موفق به افراد و یا تیم مقابل انجام داده است و لذا برنده و بازنده بازی مشخص می شود.

تجهیزات و تکنولوژی

سیستم‌های لیزرتگ به‌ طور گسترده‌ ای در توانایی‌های فنی خود و برنامه‌ های کاربردی آن‌ ها متفاوت‌ اند. مکانیک بازی در لیزرتگ ارتباط نزدیکی با سخت‌ افزار مورد استفاده، قابلیت‌ های ارتباطی سیستم، پیکربندی نرم‌ افزار تعبیه شده جهت راه‌ اندازی تجهیزات، یکپارچه سازی بین تجهیزات بازیکن و دستگاه‌ های مورد استفاده در محیط بازی دارد. در نتیجه مکانیک بازی می‌ تواند منجر به طیف گسترده‌ ای از کاربری از قبیل شبیه‌ سازی‌ های رزمی بسیار واقعی تا حالات فانتزی با الهام از داستان‌ های علمی تخیلی و بازی‌ های ویدئویی شود. نرخ آتش، اهداف، اثرات مورد اصابت قرارگرفتن، تعداد جان‌ ها و پارامترهای دیگر می‌ تواند اغلب در طراحی برای بازی‌ های مختلف مورد استفاده قرار گیرند.

کاروسل موزیکال در شهربازی
بیشتر بخوانید

لیزرتک

تفاوت لیزرتگ با پینت بال

در مقایسه با پینت بال ، جایی که توپهای کوچک پر از رنگ از اسلحه شلیک می شوند (که هنگام ضربه به بدن می تواند صدمه ببیند) لیزرتگ کاملا بدون درد است. همچنین این یک امر بسیار تمیز تر است ، زیرا اشعه مادون قرمز یا لیزر شلیک شده از فیشرها لکه و لکه ای از پوست ایجاد نمی کنند.

لیزرتگ  یک بازی تیراندازی شبیه به پینت بال  است. بزرگترین تفاوت بین لیزرتگو سایر ورزش ها این است که لیزرتگ ایمن و تمیز است. شما هرگز مجبور نخواهید بود که از تجهیزات ایمنی استفاده کنید زیرا بازیکنان گلوله ای را شلیک نمی کنند و توپ را رنگ نمی کنند. درعوض ، لیزرتگ  از تیرهای کاملاً ایمن استفاده می کند که هرگز به کسی آسیب نمی رساند.

خرید تجهیزات لیزرتگ ورزشی سرگرم کننده است که فرد در هر سنی می تواند بازی کند. لـیزرتگ (پینت بال لیزری) با طراحی بازی انعطاف پذیر است و به آن اجازه می دهد تا در هر گروه یا تنظیمات متناسب باشد. لیزرتگ برای مهمانی ها ، رویدادهای خانوادگی ، عقب نشینی های شرکتی ، عرصه های سرپوشیده ، زمین های نرم و پینت بال یا هوا ، و … عالی می باشد. این می تواند برای هر نوع بازیکنی جذاب باشد ، خواه آنهایی که به دنبال سرگرمی هستند ، یا گروهی رقابتی که می خواهند یک چالش داشته باشند. هرچه را در ذهن داشته باشید ، سیدا الکترونیک مطمئن  هست که می توانید از لیزرتگ  برای اضافه کردن تفریح ​​و هیجان استفاده کنید.

فوتبال دستی حرفه ای
بیشتر بخوانید

انواع سناریوهای بازی

قابلیت‌ های سخت‌ افزاری و نرم‌ افزاری ورزش لیزرتگ امکان تعریف اهداف، مأموریت‌ ها و سناریو های مختلف بازی را به اوپراتور می‌ دهد که چند نمونه از سناریوهای این رشته در زیر آمده‌ است:

 1. Normal Match: در این نوع از بازی دو تیم در وقت تعیین شده با یکدیگر به مبارزه می‌ پردازند و در پایان سیستم نرم‌ افزاری بازی با محاسبه تعداد زده‌ ها و خورده‌های هر بازیکن، تیم برنده را اعلام می‌نماید.
 2. Team Death Match: در این فرمت از بازی تعداد جان‌های بازیکنان هر تیم محدود می‌ باشد (معمولا هر بازیکن ۳ جان) و بازی با پیروزی تیمی که تمامی بازیکنان تیم مقابل را اصطلاحا شات کرده باشد به پایان می‌ رسد.
 3. V.I.P Escort: در این سناریو یک تیم بادی گارد های بازیکن V.I.P (اصطلاحا فرمانده) هستند و وظیفه آن‌ ها محافظت کردن از فرمانده حین انجام مأموریتی بخصوص است. وظیفه بازیکنان تیم مقابل که تعداد جان‌ های محدودی دارند، شات کردن فرمانده تیم حریف قبل از انجام مأموریت است.
 4. Capture the Base: سناریوی متداول با تعداد جان‌ های محدود و حول مبارزه بر سر یک نقطه کلیدی در محیط بازی یا دفاع از پایگاه تیم حین مبارزه و حمله برای تسخیر پایگاه تیم مقابل است.

ویژگی های جلیقه لیزرتگ،پینت بال لیزری

 • ویبراتور
 • باطری ماژولار
 • قابلیت نصب هدشات
 • سیستم صوت هوشمند
 • سیستم نورپردازی هوشمند
 • شلیک لیزری

لیزرتگ

ویژگی های تفنگ لیزرتگ،پینت بال لیزری سیدا الکترونیک

 • شلیک لیزری
 • صفحه نمایش
 • ویبراتور
 • تنوع رنگ
 • سیستم صوت هوشمند
 • سیستم نورپردازی
 • خروجی صدا aux
محصولات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

EnglishIran