اتاق فرار احضار

اتاق فرار احضار

یکی از اتاق فرار های ژانر معمایی ترسناک، اتاق فرار احضار می باشد که لازم است طی یک ساعت بازیکنان در فضایی ترسناک و هیجان انگیز معما های اتاق ها را حل کنند تا بدون اینکه گرفتار خطرات موجود در اتاق شوند، بتوانند از آن جا بگریزند و به محل امنی برسند در غیر این صورت عواقب خوبی منتظرشان نخواهد بود.

اتاق فرار احضار

حادثه تلخی که درباره خانواده یکی از دوستان نزدیک شما به دست رسیده است که روایت گر این است که دوستتان که خیلی هم به شما نزدیک است طی حادثه ای خانواده خود را از دست داده است و تنها خودش زنده مانده است. متاسفانه به خاطر زندگی به تنهایی و شوک از دست دادن خانواده دچار افسردگی شدید شده است و برای اینکه بتواند خانواده خود را دوباره ببیند دست به احضار می زند. به خاطر اقدام به احضار دچار مشکلاتی عجیب می شود که طی فرایند آن به این مشکلات دچار شده است که موجب عذاب روح دوست شما می گردد. الان او به شما پیامکی ارسال کرده است که می خواهد شما از حال او مطلع باشید که شما متوجه می شوید که وقت خیلی کمی برای دوستتان باقی مانده است و لازم است هر چه زود تر به نجات او بپردازید وگرنه او نیز به سرنوشت پدر و مادرش دچار خواهد شد. از این رو با 2 یا 5 نفر از دوستان مشترک خود تماس می گیرید و شرایط را با آن ها در میان می گذارید و برای نجات وی به خانه او می روید. با ورود به خانه متوجه می شوید که اتفاقات عجیبی در محل رخ داده است و فضایی ترسناک و عجیب در اتاق فرار احضار حاکم است و شما لازم است طی یک ساعت زمانی که دارید بر اساس سر نخ ها و کلید ها، معما های اتاق فرار احضار را رمز گشایی کنید و دوست خود را نجات دهید و از آن جا بگریزید. به خاطر شرایطی که در اتاق فرار احضار وجود دارد توصیه می کنیم که به دوستان زیر 15 سال خود تماس نگیرید.

قوانین بازی لیزرتگ
بیشتر بخوانید
اتاق فرار کارخانه متروکه
اتاق فرار کارخانه متروکه یکی از محبوب ترین اتاق فرار های در ژانر ترس و وحشت است

چگونه معما های اسکیپ روم احضار را حل کنیم ؟

بازی اتاق فرار احضار به جهت داشتن معما های فراوان ذهن شما را به چالش خواهد کشید اما تفاوتی که اتاق فرار ترسناک دارد این است که علاوه بر اینکه لازم است با زمان بجنگید و به حل معما ها بپردازید، باید ترس و اضطراب حاکی از فضای اتاق فرار احضار را نیز کنترل کنید. توصیه می کنیم که یک نفر را ابتدا به عنوان لیدر انتخاب کنید تا بتوانید در مواقع حساس اسکیپ روم احضار، شما و دوستان شما را کنترل کند و با تکیه بر او استرس خود را کم کرده و به بهترین شکل ممکن نسبت به حل معما ها و پیدا کردن کلید ها اقدام کنید تا هر چه زود تر به دوست گم شده خود برسید و او را از مرگ نجات دهید. یک مورد که می تواند به شما در حل معما ها کمک کند این است که اتاق فرار احضار یک بازی اسکیپ روم بک دار می باشد به این صورت که می توانید در صورت جا انداختن کلید و یا سر نخی که برای حل معمای بعدی به آن نیاز دارید به اتاق های قبلی برگردید و پس از پیدا کردن کلید مورد نیاز به جایی که بودید برگردید. پس خیالتان از این مورد آسوده باشد. فقط خیلی باید به زمان دقت کنید زیرا وقت تنگ است.

احداث اتاق فرار احضار

اتاق فرار امروزه به جهت طرفدارانی که در میان افراد مختلف با انواع سنینی که به فیلم های ترسناک مثل کانجرینگ و یا هیجان انگیز و معمایی مثل شرلوک علاقه دارند، به دست آورده است، یکی از راه های کسب درآمد عالی و جذاب می باشد به خصوص اتاق فرار های ژانر وحشت مثل اتاق فرار احضار که محبوبیت بیشتری در میان دیگر دیگر ژانر های اتاق فرار دارد. یکی دیگر از اتاق های فرار با ژانر وحشت، اتاق فرار کارخانه متروکه است که می تواند حس هیجان و ترس وصف نا پذیری را در بازیکنان پدید آورد. اما برای اینکه بتوانید اصولی پیش بروید و فضایی عالی برای طرفداران اتاق فرار فراهم آورید لازم است با متخصصین این حوزه همکاری کنید و از آن ها مشاوره دریافت کنید تا بهترین نتیجه را از سرمایه گذاری خود به دست آورید. مجموعه فان سیدا یکی از فعالان حوزه اتاق فرار در ژانر های مختلفی است که می توانید با تماس با مشاوران این مجموعه یک اتاق فرار اصولی و هیجان انگیز و معمایی را به ارمغان آورید. یک اتاق فرار یا اسکیپ روم توسط تجهیزات و نحوه جیدمان و المان هایی که دارد جذاب می شود و شما برای اینکه بتوانید به اتاق فراری برسید که از طریق آن کسب درآمد کنید و مراجعه کنندگان روز به روز به دنبال هیجان اتاق فراری که شما ارائه می دهید بیایند لازم است از متخصصین کمک بگیرید تا هر چه زود تر به اهداف مالی خود دست یابید.

کلبه وحشت در همدان
بیشتر بخوانید
محصولات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

EnglishIran