اتاق فرار شکارچی

اتاق فرار شکارچی

یکی از سرگرمی های فیزیکی و البته هیجانی ؛ اتاق فرار ها می باشند ، اتاق فرار شکارچی با داشتن سناریوی منحصر بفرد و ژانر ترسناک ، در بین طرفداران اتاق فرار محبوب شده است .

اتاق فرار شکارچی

یکی از سرگرمی های گروهی در فضای واقعی ، اتاق فرار می باشد . که شرکت کنندگان آن در تلاشند تا در زمان معین شده معما را حل کرده و از اتاق خارج شوند . اتاق فرار شکارچی یک مورد از اتاق های فرار مهیج است که ژانر آن ؛ ترسناک ، تخیلی و چالشی می باشد . اتاق فرار کمی از نظر هیجانی بودن شبیه به کلبه وحشت می باشد اما تفاوت هایی وجود دارد که در ادامه بیان می کنیم . برای تکمیل موفقیت آمیز یک اتاق فرار لازم است شما سرنخ های پنهان را کشف کنید ، کدهای سخت را بشکنید و پازل های چالش برانگیز را حل کنید . نکته این است که شما باید سریع عمل کنید ! به درون و زیر همه چیز نگاه کنید ؛ با اولین ورود به یک اتاق جدید ، همه چیز را بررسی کنید . مثلا ؛ چه چیزی باز شدنی است ؟ چه اقلامی در داخل اشیاء پنهان شده اند ؟ این چند اشیاء اول سرنخ هایی هستند که تا مدتی شما را در بازی به جلو می برند . فراموش نکنید که به زیر فرش‌ها نگاه کنید ، کتاب‌ های قفسه‌ ها را غربال کنید و به تمام نقاشی‌ های روی دیوار نگاهی دقیق‌تر بیندازید . راه حل همیشه واضح نیست . برای یافتن شباهت ها یا بی نظمی ها به سرنخ ها ، اشیا و چاپ های دیواری دقت کنید و الگو ها را بیابید . فرار یک تلاش تیمی است ، بنابراین به یکدیگر کمک کنید تا بدرخشید و جایی را انتخال کنید که مطابق سلیقه جمع باشد .

تجهیزات اتاق فرار در شیراز
بیشتر بخوانید
اتاق فرار شکارچی
تجهیزات شهربازی و تفریحی

سناریوی این اتاق فرار

داستان این بازی بر اساس وقایع اتمی در نیروگاه هسته ای چرنوبیل ، نوشته شده است . جریان از این قرار است که این نیروگاه که یک منطقه ی ممنوعه محسوب می شود در آینده قرار است تغییرات عجیب و غریبی در منطقه و محیط اطراف ایجاد کند . در واقعیت این نیروگاه منفجر شده و شدت موج رادیو اکتیو خارج شده از این انفجار ، باعث فلاکت و نابودی بیش از 5 میلیون نفر و آلودگی سنگین تا محدوده ی 300 کیلومتری نیروگاه گشت . STALKER ها در واقع انسانهایی بودند که بر اثر وقایع عجیبی دچار فراموشی شده و در منطقه چرنوبیل هم به صورت غیر قانونی به جست و جو پرداخته و هر کدامشان ، دارای علامت های خاصی بودند . البته برخی ازاین افراد بر اثر آزمایشات مخصوص بیوگاز و با دستگاه هایی ویژه به آن شرایط جسمی-روحی دچار شدند . اتاق فرار شکارچی با داشتن این سناریوی مربوط به چرنوبیل توانسته طرفداران زیادی جذب کند .

وظایف بازیکن در اتاق فرار شکارچی

ابتدا یک تم را انتخاب کنید . یعنی تصمیم بگیرید که کدام اتاق فرار با کدام موضوع را می خواهید بازی کنید . تم های اتاق فرار دامنه ی وسیعی از هیجان انگیز و اکشن گرفته تا احمقانه را دارا هستند . معمولا می توانید یک بازی را از طریق تلفن ، به صورت آنلاین و یا حضوری رزرو کنید . به شدت توصیه می شود که یک بازی را از قبل رزرو کنید تا مطمئن شوید که می توانید یک بازی را در زمان دلخواه خود انجام دهید . با راهنمای بازی خود آشنا شوید ؛ وقتی زمان بازی شما فرا می رسد ، راهنمای بازی خود را ملاقات خواهید کرد . راهنمای بازی شما را به اتاق فرار می برد ، قوانین را توضیح می دهد و قبل از شروع ماجراجویی به هر سوالی پاسخ می دهد . ماموریت خود را کشف کنید ؛ معمولاً قبل از شروع بازی ، می‌توانید یک ویدیوی سرگرم‌کننده تماشا کنید . این ویدیو اغلب توضیح می دهد که دقیقاً ماموریت شما در اتاق فرار شکارچی و یا سایر اتاق های فرار در رابطه با چیست . توضیح می دهد که چرا شما فقط 60 دقیقه در ساعت فرصت دارید تا فرار خود را کامل کنید .

کلبه وحشت در ایلام
بیشتر بخوانید
محصولات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

EnglishIran