اتاق فرار کلیسا

اتاق فرار کلیسا

در اتاق فرار افراد برای انجام یک بازی قفل شده اند ، بازی اتاق فرار کلیسا یکی از ماجرا های پرطرفدار در میان بازی های اتاق فرار می باشد . در اینجا افراد بایستی یک سری معما را در مدت زمان معینی حل کرده و به هدف مشخص شده برسند و در نهایت از اتاق خارج شوند . در اینجا با طریقه ی ترتیب دادن اتاق فرار ، داستان اتاق فرار کلیسا و طرز کار آن به طور مختصر آشنا خواهید شد .

اتاق فرار کلیسا

اتاق فرار نوعی بازی است که به صورت فیزیکی و حضوری و برای جمع های اغلب دوستانه کاربرد دارد ، اتاق فرار کلیسا با برقراری جو ترسناک و ماورایی ، تجربه ی هیجان و لذت را برای بازیکن محیا می کند . همانطور که می دانید کلیسا ها محلی برای عبادت مسیحیان و خداپرستان می باشد . غالب فیلم های سینمایی مربوطه به کلیسا ، ژانر ترسناک و هیجان انگیز داشته و موجودات ماورایی را در آن به کار برده اند . علاقمندان به کلبه وحشت به بازی های اتاق فرار با ژانر و داستان ترسناک نیز تمایل دارند .

اتاق فرار کلیسا
اتاق فرار یک بازی ماجراجویی فیزیکی است که در آن بازیکنان مجموعه‌ ای از پازل‌ ها و معما ها را با استفاده از سرنخ‌ ها، راهنمایی‌ ها و استراتژی حل می‌ کنند

طریقه ی ترتیب دادن اتاق فرار

فروشگاه های تجهیزات شهربازی و تفریحی ، ملزومات تشکیل دهنده ی اتاق فرار کلیسا را ارائه می دهند . ابتدا لازم است تیم تشکیل دهید ، یک تیم بازی اتقا فرار معمولا متشکل از 2-5 نفر است ، بهتر است فردی را به عنوان ناظر انتخاب کنید که در جستجو کردن مهارت داشته باشد ، زیرا بیشتر موارد و اجزای استفاده شده در بازی مخفی هستند و شما باید قبل از شروع به حل معماها ، آنها را پیدا کنید . فردی در گروه که مهارت های رهبری بیشتری دارد ، در سازماندهی و نظم دادن به شما کمک می کند ، اما بهتر است که نگران تقسیم کار ها از قبل نباشید . قرار است سرگرم کننده باشد نه مسابقه !

  • اتاق را انتخاب کنید ؛ اتاق های زیادی وجود دارد و مطمئناً چیزی برای خود پیدا خواهید کرد . قبل از رزرو اتاق ، بهتر است مطمئن شوید که هر یک از اعضای تیم با انتخاب خود در اتاق حضور دارند . برای مثال اگر می خواهید یک موضوع ترسناک انتخاب کنید ، مطمئن شوید که هیچ یک از اعضا با ترسناک بودن اتاق فرار مشکلی ندارند . موضوعی را انتخاب کنید که همه شما دوست دارید . حتی میتوانید عکس اتاق فرار مد نظر و یا فیلم اتاق فرار را از قبل مشاهده کنید .
  • رفتن به اتاق ؛ اتاق های فرار پیش از همه چیز ، یک ماجراجویی و پازل هستند . اما قوانینی وجود دارد که باید از آنها پیروی کنید . هر اتاق فرار قوانین و مقررات خود را دارد که باید طبق آن عمل کنید . در مورد زمان حضور در اتاق فرار حساسیت به خرج دهید . و در آخر نکات و راهنمایی های لازم در مورد بازی را دریابید .
حداقل هزینه برای راه اندازی اتاق فرار چقدر است؟
بیشتر بخوانید

طرز کار اتاق فرار کلیسا

ابتدا با راهنمای بازی در اتاق فرار کلیسا آشنا شوید ، وقتی زمان بازی شما فرا می رسد راهنمای بازی خود را ملاقات خواهید کرد . راهنمای بازی شما را به اتاق فرار می برد ، قوانین را توضیح می دهد و قبل از شروع ماجراجویی به هر سوالی پاسخ می دهد . سپس لازم است ماموریت خود را کشف کنید ، معمولاً قبل از شروع بازی می‌توانید ویدیوی مربوط به اتاق فرار کلیسا را تماشا کنید . این ویدیو اغلب توضیح می دهد که دقیقاً ماموریت شما در این اتاق فرار چیست . برخی از ماموریت ها در مورد فرار از اتاق هستند ؛ مانند اتاق فرار فرار از زندان . سایر ماموریت ها ممکن است حول محور فرار نباشند ، اما در عوض می تواند شما را مجبور کند تا یک سرقت هنری را تکمیل کنید یا سعی کنید یک سفینه فضایی را پرتاب کنید . فرار از اتاق : برای فرار ؛ اولین کاری که باید انجام دهید این است که شروع به جستجو در اتاق کنید . به دنبال الگوها ، اشیاء و اقلامی باشید که عجیب به نظر می رسند . در حالت ایده آل ؛ شما با سرنخ های مختلف و قطعات پازل ارتباط برقرار می کنید تا راه حل را پیدا کنید . ارتباط با هم تیمی های خود را فراموش نکنید ، به قدرت کار گروهی ایمان بیاورید . از طرفی جالب ترین قسمت بازی ، گروهی بودن آن است . تیم به صورت گروهی ؛ پازل ها را حل و سرنخ ها را کشف کرده و کدها را می شکند تا یک فرار انجام شود . و در آخر فراموش نکنید که همیشه می توانید در صورت نیاز به کمک ، راهنمای باز را بخواهید .

اتاق فرار بحران در منطقه 51
بیشتر بخوانید
محصولات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

EnglishIran