اتاق فرار گروگان

اتاق فرار گروگان

یکی از اتاق فرار معمایی مهیج ، اتاق فرار گروگان می باشد که طی یک ساعت لازم است دوستان خود را که طی عملیات گروگان گرفته شده اند را پیدا کرده و سپس با هم از آن محل فرار کنید. ظرفیت این اسکیپ روم 3 الی 5 نفره می باشد و زمانی که به بازیکنان داده می شود یک ساعت است.

اتاق فرار گروگان

در صورتی که به بازی های معمایی و هیجانی علاقه بیشتری دارید و یا اغلب فیلم ها و سریال های اکشن و دزد و پلیس را دنبال می کنید، اتاق فرار گروگان گزینه مناسبی برای گذران زمان استراحت و ساخت لحظاتی دلنشین و به یاد ماندنی برای شما خواهد بود. سناریو اتاق فرار گروگان بسیار هیجان انگیز است به این صورت که شما در غالب افرادی که دوستان و هم رزمان آن ها اسیر گرفته شده اند به اتاق های مختلف می روید و منطقه های مورد نظر را می گردید و معما های مختلف را حل می کنید تا به دوستان خود که گروگانها هستند برسید و آن ها را صحیح و سالم نجات دهید. پس از یافتن دوستان خود بازی بعد جدید آن آغاز می شود. شما لازم است باقی اتاق فرار را برای نجات جان خود و دوستان خود بپیمایید و لازم است سعی کنید تا تمامی مراحل بازی را طی یک ساعت به اتمام برسانید وگرنه بازی اتاق فرار گروگان بر شما غالب خواهد شد. نکته های بازی اتاق فرار گروگان به شرح زیر است:

  • مدت زمان بازی : 60 دقیقه
  • ژانر : معمایی هیجانی
  • درجه سختی بازی : 10 / 8
  • تعداد بازیکنان : 3 الی 5 نفره
  • درجه سنی : 15+ سال
تجهیزات اتاق فرار در انزلی
بیشتر بخوانید

ژانر های مختلف اسکیپ روم

اسکیپ روم تا اتاق فرار های مختلف در سناریو های متنوعی مثل اتاق فرار شرلوک هلمز، اتاق فرار فرار از زندان، اتاق فرار کارخانه متروکه ، اسکیپ روم دژاوو و … در جای جای جهان در حال درگزاری و سرگرم کردن متقاضی های این تفریح مهیج هستند. این اسکیپ روم ها در ژانر های مختلفی برگزار می شوند که این ژانر ها شامل ژانر های فانتزی مثل اتاق فرار هر پاتر و بازی تاج و تخت (Game Of Thrones) ، ماجراجویی مثل اتاق‌فرار گروگان ، ژانر معمایی که باز هم اسکیپ روم گروگان در این دسته قرار می گیرد ژانر ترسناک مثل سناریو اتاق فرار کارخانه متروکه و … می شود. بازیکنان پس از یافتن میزان علاقه خود به هر کدام از این ژانر های می توانند نسبت به انتخاب یکی از سناریو ها اقدام کنند و با دوستان خود برای بازی و حل معما های اتاق فرار اقدام کنند. همانطور که اشاره شد اتاق فرار گروگان در دو دسته اسکیپ روم معمایی و اسکیپ روم هیجانی ( مهیج ) قرار می گیرد.

تجهیزات شهربازی و تفریحی
تجهیزات شهربازی و تفریحی : مجموعه سیدا تولید کننده تجهیزات شهربازی، راه انداز شهربازی، ایر هاکی، هند اسپید و…

ژانر اتاق فرار گروگان

از آن جایی که اتاق فرار گروگان شرکت کننده ها را وادار به گشتن و یافتن کلید و ها و سرنخ هایی برای حل معما های تعبیه شده در اتاق فرار می کند این اسکیپ روم در دسته اتاق فرار معمایی قرار می گیرد که با حل هر معما افراد با معما های جدید رو به رو می شوند که لازم است برای جلو رفتن آن ها را نیز پشت سر بگذارند تا بتوانند به مرحله آخر برسند و قبل از تمام شدن زمان در حالی که دوستان خود را که اسیر بودند آزاد کرده اند بازی اسکیپ روم را به انتها برسانند. انواع اتاق فرار ژانر معمایی اتاق فرار های پر رمز و رازی هستند که بر روی پازل‌ ها و چالش‌ های پیرامون حل یک جنایت یا معمای پیچیده تمرکز می‌ کنند. این بازی‌ ها اغلب دارای اکتور یا بازیگرانی است که در طول بازی با بازیکنان در تعامل هستند، به آن ها سرنخ می‌ دهند و به آن ها کمک می‌ک نند تا معما ها را حل کنند یا بر عکس هیجان بازی را با ترساندن و … بالا ببرند.

تجهیزات اتاق فرار در ایلام
بیشتر بخوانید

ژانر بعدی که می توان اتاق فرار گروگان را در آن دسته قرار داد، اتاق‌ فرار ماجراجویی است که شبیه به اتاق فرار فانتزی هستند، با این تفاوت که محیطی واقعی‌ تر و چالش‌ های اساسی‌ تری در مقایسه با اسکیپ روم فانتزی دارند. این ژانر اتاق فرار بازیکنان را ملزم می‌کند تا محیط اطراف خود را کاوش کنند و معما های قرار گرفته را با سر نخ های اتاق حل کنند و به مرحله بعدی بروند. اتاق فرار ماجراجویی برای کسانی که علاقه زیادی به کاوش و هیجان دارند عالی است و می توانند با شرکت در این اتاق فرار ها هوش و هیجان خود را به چالش بگند و برای خود و دوستان خود لحظاتی هیجان انگیز بسازند.

محصولات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

EnglishIran