قیمت دستگاه بازی بسکتبال

قیمت دستگاه بازی بسکتبال

اگر به دنبال افزودن بازی بسکتبال به مجموعه تفریحی و یا شهربازی خود هستید ، قطعا جویای انواع قیمت دستگاه بازی بسکتبال بوده اید . این دستگاه ه به نسبت تکنولوژی های بکار گرفته شده ، قیمت مناسبی دارند و به دلیل محبوبیت زیادشان در بین بازی ها ، افزودن آن به مجموعه شما می تواند بسیار سودآور باشد .

قیمت دستگاه بازی بسکتبال

برای خرید و افزودن دستگاه بسکتبال ، ابتدا بهتر است انواع قیمت دستگاه بازی بسکتبال را با یکدیگر ارزیابی کرده و سپس مدلی که متناسب با نیاز شماست را انتخاب کنید . در ساخت این دستگاه های بازی از تکنولوژی های بروزی چون نمایشگر زمان ، داشتن سبد متحرک و تم های موزیکال مختلف تشکیل شده است که در قیمت آن تاثیر زیادی می تواند داشته باشد .

قیمت-دستگاه-بازی-بسکتبال
بسکتبال شهربازی : توانمند سازی صنایع برای ارتقاء سطح تکنولوژی محصولات خود و رقابتی دست برتر در بازارهای داخلی و خارجی _ سیدا الکترونیک

انواع قیمت با مشخصات

بازی بسکتبال شهربازی استاندارد ؛ به تمرکز ، دقت و سرعت عمل بالایی نیاز دارد . به همین دلیل برای رقابت جذاب بین جوانان و نوجوانان در شهربازی ، این دستگاه گزینه ایده‌ آلی است . قیمت دستگاه بازی بسکتبال در هر دستگاه بستگی به تکنولوژی های بکار رفته دارد .

 • امکان استفاده از سیستم تیکتی
 • دارای رقص نور با طیف رنگی جذاب
 • استفاده از موتور قدرتمند گیربکسی
 • امکان اعمال تغییرات در تنظیمات بازی
 • استفاده از منوی تنظیمات گویای فارسی
 • دارای سنسور‌های پیشرفته و ریموت کنترل
 • عدم نیاز به اپراتور و کارکرد اتوماتیک دستگاه
 • نمایشگر زمان ، امتیاز هر پرتاب و بالاترین امتیاز
 • استفاده از نگه دارنده توپ و گارد محافظ در دستگاه
 • قابل اتصال دستگاه به سیستم اتوماسیون شهربازی
 • دارای سیستم صوتی با کیفیت و تم‌ های موزیکال مختلف
 • دارای سبد متحرک بسکتبال با حرکت افقی بعد از رسیدن به 30 امتیاز
 • قابلیت شبکه‌ شدن دستگاه‌های بسکتبال برای مسابقه هم‌زمان تا 8 دستگاه
راه اندازی اکتیویت گیم
بیشتر بخوانید

آموزش کار با دستگاه بسکتبال شهربازی

انواع بسکتبال شهربازی ، از پرطرفدارترین دستگاه‌ های شهربازی‌ های سرپوشیده هستند . روش بازی دستگاه بسکتبال شهربازی یک‌ نفره به این صورت است که با شروع بازی ، 5 عدد توپ بسکتبال استاندارد به شما داده می‌شود . شما باید توپ‌ ها را درون سبد دستگاه انداخته و امتیاز کسب کنید . اگر مجموع امتیازات شما در این بازی به عدد 30 برسد ، سبد بسکتبال با حرکت افقی خود ، پرتاب توپ توسط بازیکن را سختتر می‌کند . به‌ طور کلی در این بازی هرچه پرتاب‌ های بهتری داشته باشید ؛ امتیاز بیشتری نیز کسب می‌کنید ، در نهایت دستگاه به شما تیکت‌ های بیشتری نیز جایزه می‌دهد . در تمامی دستگاه‌ های بسکتبال تولید شده ، از جلوه‌ های ویژه صوتی و نوری استفاده شده به‌ گونه‌ ای که هر زمان توپی گل شود ، موجی از نور و صوت توسط دستگاه ایجاد می‌شود . قیمت دستگاه بازی بسکتبال به نسبت این تکنولوژی های بروز بسیار با صرفه می باشد .

رونق شهربازی ها با افزودن دستگاه بازی بسکتبال

سودآوری مطمئن با خرید بسکتبال شهربازی ؛ بازی بسکتبال ، یک ورزش پویا و بسیار محبوب در بین تمام سنین است . ولی محدودیت فضای مورد نیاز برای این بازی ، مانع از ایجاد یک زمین بسکتبال در مراکز تفریحی می‌شود . طراحی و ساخت دستگاه بسکتبال شهربازی ، این مسئله را به‌ خوبی حل کرده است . ساخت دستگاه بسکتبال شهربازی با رنگ‌ بندی و طراحی زیبا به همراه بهترین قیمت دستگاه بازی بسکتبال ، این دستگاه را به یکی از پرفروش‌ ترین محصولات ما تبدیل کرده است . اگر به دنبال خرید عمده بسکتبال شهربازی برای مراکز تفریحی خود هستید ؛ این مدل از دستگاه بسکتبال با کیفیت ساخت بالا و طراحی زیبا ، انتخاب بسیار مناسبی برای این کار است . این وسایل بازی شهربازی، تنوع زیادی داشته و برای همه سنین با طراحی‌ های جذاب تولید می‌شوند . از این رو مشتری های شما می توانند از تمامی گروه های سنی جامعه باشند .

راه اندازی و تجهیزات شهربازی
بیشتر بخوانید
محصولات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

EnglishIran