قیمت ربات دروازه بان

قیمت ربات دروازه بان

جهت راه اندازی مجموعه بازی ربات دروازه بان ، احتمالا به دنبال قیمت ربات دروازه بان هستید . سیدا الکترونیک تمامی اطلاعات مربوط به ربات های دروازه بان را در اختیار علاقمندان قرار داده است . در ادامه این مقاله به توضیح بیشتر ربات های دروازه بان پرداخته ایم .

قیمت ربات دروازه بان

توانایی گرفتن واقعی توپ توسط ربات دروازه بان ، جذابیت بازی را برای گل زن های فوتبال بالا برده است . ربات دروازه بان در لیگ ربات های انسان نما و شهربازی ها نقشی کلیدی دارد به نحوی که تصمیم گیری غلط و پرش اشتباه آن می تواند باعث عوض شدن نتیجه رقابت شود . اساس روش گرفتن توپ توسط ربات ، بر مبنای تعقیب توپ و بدست آوردن مختصات برحسب زاویه موتورهای سر ربات می باشد . با اینکه مدت زیادی از راه اندازی لیگ ربات های انسان نمای فوتبالیست در مسابقات رباتیک نمی‌گذرد پیشرفت زیادی در این رشته حاصل شده است . بطوریکه ترقی سطح ربات ها در هر دوره از مسابقات نسبت به دوره قبلی کاملا مشهود است . در حال حاضر ربات دروازه بان توانایی درگیر شدن با ربات های حریف در حین بازی برای تصاحب توپ را ندارند و معمولا ربات صاحب توپ را ندارند و معمولا ربات صاحب توپ اگر از توانایی های کافی برخوردار باشد شانس ضربه زدن به سمت دروازه مقابل را خواهد داشت . در چنین شرایطی نقش ربات دروازه بان در بازی بسیار حیاتی است و تیمی که دروازه بان خوبی داشته باشد می تواند موقعیت های زیادی را از حریف خود بگیرد . قیمت ربات دروازه بان در فروشگاه سیدا الکترونیک را می توانید مشاهده کنید .

تجهیزات اتاق فرار در تهران
بیشتر بخوانید

ربات دروازه بان چیست ؟

Robo GOAL Keeper یک ربات دروازه بانی است که چند سال پیش در آلمان اختراع شد ، 24 قطعه از این ربات در سراسر جهان وجود دارد . در حال حاضر بازی با این ربات ، همچنان یک جذابیت بالایی برای همه کاربران در هر سنی دارد . در واقع این ربات ها دارای دوربین‌ های پرسرعتی هستند که مسیر و سرعت توپ را دنبال کرده و به دلیل داشتن یک سیستم الکترونیکی پرقدرت است ، می تواند توپ را قبل از ورود به دروازه متوقف کند . فضای مورد نیاز برای مونتاژ این بازی ، 5×15 متر (مساحت سطح بدون مانع) می باشد . اتصال برق 110 ولت و 220 ولت تک فاز و 50 آمپر ، مورد نیاز می باشد . ربات های دروازه بان تقریبا هر ضربه ای را متوقف می کنند . همچنین این ربات ها از نرم افزار پردازش تصویر استفاده می کنند که به آن اجازه می دهد در هزارم ثانیه نقطه احتمالی برخورد توپ روی دروازه را محاسبه کند . در حالت کلی همانطور که می دانید ربات ها از هوش و تکنولوژی های لازم بهره مند می باشند . دروازه بان چه ربات و چه انسان ؛ موظف است که توپ را قبل از عبور از خط پایانی که در دروازه قرار دارد ، قطع یا متوقف کند و در نتیجه مانع از گلزنی حریف می شود . ربات دروازه بان نیز تمامی این برنامه ریزی ها را در خود دارد و سازنده ی آن ، به چالش کشیده شدن طرف مقابل ربات را در اولویت قرار داده است . این یعنی شکست دادن ربات کار ساده ای نیست و با افزودن این بازی به مجموعه تفریحی خود ، مشتریان خود را به چالش خواهید کشید . در حالت کلی برای دروازه بان بودن ، چیزی بیش از یک شخصیت نیاز است ؛ بدین صورت که ربات برای جلوگیری از گلزنی حریف بایستی توانایی واکنش سریع ، انعطاف پذیری و تشخیص سریع جهت توپ را داشته باشد . با دانستن طرز کار این ربات ها ، خرید ربات دروازه بان را با آگاهی کامل انجام می دهید . قیمت ربات دروازه بان نیز کم و بیش به تکنولوژی های بکار رفته در آن وابسته می باشد .

خرید ربات دروازه بان
بیشتر بخوانید
قیمت ربات دروازه بان
ربات دروازه بان رباتی با درجه آزادی که می تواند ضربات پنالتی که توسط یک بازیکن انسانی به سمت دروازه ارسال می شوند …

ناتوانی در شکست ربات و به چالش کشیده شدن بازیکنان

در ساخت و طراحی تمامی ربات های دروازه بان ، از تکنولوژی ای استفاده شده که ؛ ربات می داند به کدام سمت حرکت کند . آن هم به دلیل وجود حسگر های بکار رفته می باشد . بنابراین ربات های دروازه بان خیلی سریع واکنش نشان داده و می دانند توپ به کدام سمت حرکت می کند . در واقع ربات با استفاده از حسگرها می داند که توپ به کدام سمت حرکت می کند و خیلی سریع واکنش نشان داده و توپ را نگه می دارد . اما باید بدانیم قطعا راهی برای شکست دادن این ربات ها وجود دارد ، که طبق تجربه ی افراد علاقمند به این بازی ؛ هدایت توپ به گوشه های بالایی دروازه می باشد . در حالت کلی راه اندازی و افزودن این بازی به مجموعه تفریحی شما ، سبب به چالش کشیده شدن مشتریان شما می شود . قیمت ربات دروازه بان را می توانید به صورت آنلاین و یا حضوری از فروشگاه سیدا الکترونیک ؛ بدست بیاورید . ربات چیست؟ – ربات ها: راهنمای شما برای دنیای رباتیک ، مقاله ای است که می توانید اطلاعات زیادی راجع به ربات ها و شکست دادنشان بیاموزید .

محصولات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

EnglishIran