لیزر ماز

لیزر ماز

لیزر ماز

ابتدا بیایید سر رشته لیزر ماز را بیابیم. ماز یا maze به معنای پیچ و خم می باشد که احتمالا همه ما در فیلم های مختلف آن را مشاهده کرده ایم. ماز موما مسیر های پر پیچ و خم تشکیل شده از دیوار های بلند سبز رنگ است که افراد در هنگام عبور و خارج شدن از آن مسیر های هیجان زیادی را تجربه می کنند و تا حدودی کار سختی است.ریشه کلمه ماز به mæs که یه کلمه ی انگلیسی است برمی گردد. که به معنای هذیان یا توهم نیز شناخته می شود.

در بازی لیزر ماز سوالی که پرسیده می شود این است که آیا می توانید از طاق فرار کنید؟ خود و دوستانتان را در لیزر ماز به چالش بکشید. برای رسیدن به کیسه های کلید و پول،باید از بین پرتو های لیزر که به هر طرف تابیده شده اند مانور دهید. سپس بدون شناسایی شدن توسط لیزرهای پیشرفته از پیچ و خم فرار کنید. لیزر ماز نوع دیگری هم دارد که به بیم باستر معروف است.

تاریخچه بازی لیزر ماز

لیزر ماز زمان تولدش در سال 1979، با عرضه اسباب‌ بازی Star Trek Electronic Phasers که توسط برند South Bend Electronics میلتون برادلی تولید شد، تگ لیزری به هر دو سبک بازی در فضای داخلی و خارجی تبدیل شده است. تگ لیزری در طیف وسیعی از سنین محبوب است. در کشورهای مختلف مسابقات لیزری برای سطوح محلی، منطقه ای/ ایالتی، بین منطقه ای، ملی، بین المللی دوجانبه و بین المللی برگزار می شود.

لیزرماز

این سرگرمی برای تمام سنین مناسب است که در آن بازیکنان تا جایی که می توانند پرتو های زیادی را قبل از اتمام ساعت می گیرند. لیزر ماز و بیم باستر  را می توان هم، تک نفره یا دو نفره بازی کرد. فراموش نکنید که امتیازات خود را ذخیره کنید و دوستان خود را به چالش بکشید.

تجهیزات اتاق فرار در یزد
بیشتر بخوانید

اجرای طرح لیزر ماز در شهربازی ها

لیزر تگ و لیـزر مازها را می توان در کنار مجموعه های تفریحی یا به صورت مجزا اجرا کرد. لـیزر تگ ها سناریو های مختلفی برای بازی خواهند داشت که بر اساس تعداد نفرات قابل اجرا و تنطیم می باشد. لیزر ماز یک بازی تمرکز و جذاب برای گروه های سنی مختلف می باشد.

لیزری یک ورزش تیراندازی تفریحی است که در آن شرکت کنندگان از تفنگ های نور مادون قرمز برای علامت گذاری اهداف تعیین شده استفاده می نمایند. دستگاه های سیگنالینگ حساس به مادون قرمز معمولا توسط هر بازیکن برای ثبت ضربه ها استفاده می شود و گاهی اوقات در عرصه ای که بازی در آن انجام می شود یکپارچه می شوند.

 

نحوه بازی لیزر ماز

این بازی دارای یک اتاق پر از نورهای لیزری می باشد و فرد باید بدون برخورد به آنها از نقطه شروع حرکت و خود را نقطه به پایان برساند. در صورت برخورد به لیزرها، آژیر به صدا در خواهد آمد. شاید تا بحال در فیلم های هالیودی با موضوعیت دزدی از بانک یا یک محموله با ارزش شاهد این بودید. که هدف با استفاده از لیزر محافظت می شود. در واقع لیزرماز شبیه سازی شده به این صورت که بازیکنان می بایست در مراحل مختلفی جهت رسیدن به اهداف (جوایز و…) از سد موانع لیزری عبور کنند. ا انجام این بازی در کنترل استرس خود قوی تر خواهید شد و با همکاری دوستان خود در اتاق لیزری بهترین لحظات خود را سپری خواهید کرد. اوج هیجان و استرس را تجربه کنید.

خرید میز پینگ پونگ
بیشتر بخوانید
محصولات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

EnglishIran