تجهیزات شهربازی در مشهد

تجهیزات شهربازی در مشهد

شناخت انواع تجهیزات شهربازی در مشهد

انتخاب تجهیزات شهربازی و وسایل شهربازی و همچنین دستگاه های شهربازی یا فضا های تفریحی و خانه های مشاغل و …. به بررسی دقیق ناحیه و شهری که تصمیم به احداث شهربازی در آن را دارند و به علاوه بررسی جنبه های فرهنگی  و جغرافیایی یک شهر یا ناحیه می باشد. تحلیل رقیب های هم صنف و جستوجو در انتخاب وسیله های شهربازی و تجهیزات شهربازی در مشهد اهمیت خیلی بالایی دارند. در این مقاله تجهیزات شهربازی در مشهد از تجهیزات شهربازی سیداالکتریک به بررسی تمام موارد مورد نیاز در این زمینه می پردازیم. با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.

تجهیزات شهربازی در مشهد، وسیله های مورد نیاز شهربازی محل های تفریحی به دو قسمت زیر تقسیم بندی می گردند:

  1. دستگاه های شهربازی و ملزومات مورد نیاز آن دستگاه ها و
  2. قطعات یدکی این دستگاه ها.

قسمت دوم اتوماسیون و سیستم کارتی و مدیریتی شهربازی می باشد که یکی از شاخصه های بسیار الزامی در مجموعه تجهیزات شهربازی سیداالکتریک، شناخت تمام و کمال دستگاه های شهربازی(تجهیزات شهربازی در مشهد) و اتوماسیون و سیستم کارتی همچنین مشکلات آن دستگاه ها می باشد که به واسطه سال ها مدیریت این شرکت در شهربازی های گوناگون در سطح ایران می باشد شرکت عصر جدید امکان خرید سفارشی دستگاه ها را با پرداخت مستقیم را  برای مشتریان خود فراهم آورده است. خرید ایمن با مناسب ترین قیمت به روش خرید مستقیم فان سیدا امکان پذیر می باشد.

هنگام خرید و تجهیز کردن شهربازی که در ذهن دارید می توانید از کارشناسان فروش و تکنسین های حرفه ای مجموعه ما جهت خرید تجهیزات شهربازی در مشهد کمک بگیرید تا با خیالی آسوده و بهترین قیمت به مقصود خود دست یابید. دقت داشته باشید که به منظور داشتن یک شهربازی موفق، داشتن طراحی مناسب شهربازی و چیدمان صحیح و انتخاب تجهیزات و وسایل شهربازی لازم است.

پینت بال
بیشتر بخوانید
مموری اسپید پایه فلزی
مموری اسپید پایه فلزی: جهت مشاهده این محصول کلیک کنید.

قیمت وسایل شهربازی

قبل از اینکه خواندن این قسمت از مقاله تجهیزات شهربازی در مشهد را شروع کنید، در جایگاه یک تیم حرفه‌ ای در حوزه مشاوره و راه‌ اندازی شهربازی‌ های گوناگون لازم می‌ دانیم تا در زمینه امکان‌ سنجی برپا کردن شهربازی توضیحاتی ارائه دهیم. دستگاه های شهربازی سرپوشیده تنوع خیلی بالائی دارند و جهت انتخاب این دستگاه ها و وسایل شهربازی در مشهد نیاز به پلان و چیدمان تخصصی خواهید داشت.

مطالعه امکان سنجی نخستین مرحله و قدم اول برای احداث یک شهربازی یا مکان تفریحی می‌ باشد. حوزه تفریح و شهربازی در مدت 20 سال گذشته در سطح کره زمین و در کشور ایران، رشد مثبت و چشمگیری داشته است. ولی این نکته را نیز باید در نظر داشته باشید که تمامی شهربازی های بر پا شده، شهربازی های موفقی نبوده اند در صورتی که یک پارک تفریحی در صورتی که برطبق برنامه مناسب و اصولی جلو رفته باشد، دارای امکان تولید درآمد خوب و به صورت ثابت و تولید حجم قابل ملاحظه ای سرمایه می باشد. از این رو انتخاب به جا تجهیزات شهربازی در مشهد اهمیت خیلی زیادی دارد.

عاقلانه خرید کنید!!

لازم است به این نکته توجه داشته باشید که یک برنامه ریزی ضعیف می‌ تواند یک سرمایه گذار را به ضرر و در طول گذر زمان به ورشکستگی برساند. برای اینکه اطمینان حاصل کنید سرمایه گذاری در یک شهربازی موفق عمل خواهد کرد یا نه، نیاز به برنامه ریزی درست و اصولی دارید. انتخاب یک تیم با تجربه جهت نظارت بر طراحی، ساخت وساز، آموزش پرسنل شهربازی منجر به یک شروع عالی در این صنعت می گردد.

خرید میز ایر هاکی
بیشتر بخوانید

طبق نتایج به دست آمده از پژوهش ها، عموم عملکرد گذشته‌ ی بازار ضامن بازده‌ های آینده نمی باشد. بنابراین سرمایه گذاری‌ ها را بر پایه ویژگی‌ هایشان انجام دهید. فقط به عملکرد گذشته متکی نباشید. به بیانی ساده تر احساساتی عمل نکنید. سرمایه گذاری مناسب و مطمئن نیز مثل هر شغل و پیشه دیگری ملزم به دانستن اصول و برنامه ریزی م باشد.

برای دانستن قیمت وسایل شهربازی سرپوشیده تعدادی لیست قیمت جهت برآورد در ادامه مطلب برای شما دوستان عزیز قرار داده شده است که میتوانید مطالعه نمایید. بدیهی است قیمت های فوق قیمت نهایی نیست و صرفا جهت اطلاع و براورد می‌باشد.

لیست قیمت شهربازی سرپوشیده

لازم است بدانید که دستگاه ها و تجهیزات شهربازی در مشهد انواع گوناگونی دارند. همچنین دستگاه های شهربازی سرپوشیده جهت استفاده سنین مختلف برپا می گردند. انتخاب و تهیه دستگاه های شهربازی های سرپوشیده خیلی حساس بوده  بنابراین از این جهت، در انتخاب دستگاه‌ های مناسب می‌ بایست از مشاورین با تجربه در این زمینه کمک بگیرید.

برای توضیح بیش‌تر در خصوص تجهیزات شهربازی در مشهد، در ادامه انواع دسته بندی وسایل شهربازی را بررسی می کنیم. شما می توانید با مراجعه با بخش محصولات تجهیزات با کیفیت ما را مشاهده و در صورت نیاز با مشاوران ما مشورت نمائید تا بتوانید بهترین تجهیزات شهربازی در مشهد را از آن خود نمائید.

ایرهاکی نیمه فول
ایرهاکی نیمه فول: جهت مشاهده این محصول کلیک کنید.

خرید تجهیزات و دستگاه های شهربازی دست دوم

در صورت نیاز به خرید تجهیزات شهربازی در مشهد به صورت دست دوم یا استوک نیازمند بررسی مواردی چون قیمت و فنی و سلامت دستگاه ها به وسیله افراد متخصص را دارید. پیشنهاد ما استفاده از وسیله های با کیفیت و ترجیحا نو است. بعضی از مشتریان علاقمند به خرید دستگاه ها ی دست دوم هستند. دستگاه های دست دوم نیازمند بررسی دقیق و فنی می باشند. دستگا ه های ویدیویی و جایزه ای که دارای بورد های الکترونیکی می باشند می بایست بررسی گردند.

خرید ربات دروازه بان
بیشتر بخوانید

انواع وسایل شهربازی 

  • دستگاه های مکانیکی (attraction games or rides)

دستگاه های مکانیکی دستگاه‌ ها و تجهیزات شهربازی در مشهد با ظرفیت پذیرش بالا که در شهربازی‌ های رو باز و سرپوشیده تعبیه می شوند. جانمایی و انتخاب این دستگاه‌ ها خیلی مهم بوده و لازم است دستگاه‌هایی متناسب با شرایط سالن انتخاب شوند.

  • دستگاه های ویدیوئی (video games)

این دستگاه ها، بازی های با تنوع خیلی بالا هستند که دارای مانیتور می باشند و انواع گوناگونی نیز دارند. مانند بازیهای مسابقه ای، تفنگی و یا انواعی از کیدی راید ها.

  • دستگاه ها یا تجهیزات جایزه مستقیم ( novolity games )

این دستگاه ها از تجهیزات شهربازی در مشهد، از بازی‌هایی با امکان برنده شدن با سرعت بالای مشتری در صورت دارا بودن مهارت مورد نیاز هستند. هدف بازی تنها بیرون آوردن جایزه از دستگاه می باشد.

  • دستگاه های تیکتی (redemption games)

با انجام این بازی ها در ازای بازی بهتر تیکت برنده خواهید شد. بعد از جمع آوری تیکت‌ ها می توانید جایزه هایی را به انتخاب خود از باجه جایزه دریافت نمائید.

  • دستگاه های رومیزی و اسپورت (sport games)

این دستگاه ها دارای بازی های ورزشی و تحرکی می باشند.

دستگاه بوکس
دستگاه بوکس: جهت مشاهده این محصول کلیک کنید.
  • دستگاه های شبیه ساز (simulators)

همان طور که از نام این بازی‌ ها می شود فهمید، این دستگاه ها بازی هایی می باشند که حالت یا واقعه ای را شبیه سازی می‌ سازند.

  • واقعیت مجازی

بازی های جدیدی که با تکیه بر عینک های واقعیت مجازی انجام می گیرند.

  • بازی های کودکان (kiddie games)

بازی هایی که ویژه کودکان 2 تا 6 سال می باشند.

هند اسپید کودک
هند اسپید کودک: جهت مشاهده این محصول کلیک کنید.
محصولات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

EnglishIran