تجهیزات کلبه وحشت در تهران

تجهیزات کلبه وحشت در تهران

شناخت تجهیزات کلبه وحشت در تهران

امروزه روز به روز بر شمار طرفداران بازی هایی چون اتاق فرار و کلبه وحشت در ایران افزوده می شود. از این رو خیلی از افراد به سوی راه اندازی کلبه وحشت قدم می گذارند. هر کسی که تصمیم به راه اندازی این کار دارد باید اطلاعات کافی در این حوزه کسب کند. یکی از موارد مهمی که برای این موضوع می بایست در نظر گرفت، حداقل هزینه برای خرید تجهیزات کلبه وحشت در تهران است.

البته برای اینکه افراد بتوانند در هر کسب و کاری که راه می اندازند موفق شوند، نخست باید هزینه ها را به صورت دقیق بررسی کنند. بعد بر اساس هزینه های جاری کار برنامه ریزی کنند. اگر بخواهیم هزینه طراحی، ساخت و راه اندازی کلبه وحشت را محاسبه کنیم، لازم است جزئیات بسیار زیادی را در نظر بگیریم که کار خیلی پیچیده ای می باشد. اما…

اما باید بدانید که میزان هزینه ها کاملا به میزان حرفه ای و خلاقانه بودن بازی، نوع سناریوی آن، متراژ محیط اجرای بازی، وسایل دکوراتیو و نوع المان هایی که در بازی استفاده می شود و همینطور تجهیزات هوشمندسازی بازی دارد. بنابراین هنگامی که به خرید تجهیزات کلبه وحشت در تهران اقدام می کنید این موارد را در نظر بگیرید.

کلبه وحشت یا حریم وحشت

کلبه وحشت در تهران یا تونل وحشت و یا حریم وحشت و … همگی در شرایط تولیدی خیلی نزدیک به همدیگر قرار دارند. تعدادی از شهر بازیها علاقمند میباشند که فرد سوار قطار از قسمت های مختلف و تجهیزات کلبه وحشت در تهران بازدید کند و برخی تمایل دارند که فرد پیاده از این بخش ها عبور کند. به علاوه تعدادی نیز علاقمندند که از تکنولوژیهای واقعیت افزوده در کلبه وحشت استفاده کنند و …

به نوعی می‌ شود گفت کلبه وحشت به صور مختلفی قابل پیاده سازی هست. هر کدام مزایا و معایبی دارد. همچنین با توجه به تفاوت های مخلفی که ژانر های گوناگون کلبه وحشت در تهران با هم دارند، به تجهیزات کلبه وحشت در تهران مختلف در زمان راه اندازی نیاز خواهند داشت.

تجهیزات کلبه وحشت در تهران

شاید تا بحال فیلم های ترسناک بسیاری را دیده باشید، شاید داستان های ترسناکی را از اتفاقات خیالی و یا حتی واقعی شنیده باشید و … بیایید این شاید ها را کنار بگذاریم و در رابطه با یکی از بزرکترین تجربه های هیجانی زندگیتان که باعث ترشح بیش از حد آدرنالین خونتان میشود صحبت کنیم .

از فضایی صحبت کنیم که خاطره حتی یک بار تجربه کردن در آن تا سال ها در ذهن شما باقی خواهد ماند. فضایی که هیچ چیز کم تر از حس فیلم های ترسناکی که دیده اید ندارد و تمام هیجان و استرس مثبت، آن ماجرا ها را در چند دقیقه برای شما در محیطی واقعی شبیه سازی می سازد.

در مورد بازی کلبه وحشت درتهران

بهتر است برای اینکه تجهیزات کلبه وحشت در تهران را بشناسید، بخش های مختلف کلبه وحشت را نیز بشناسید. در مجموعه کلبه وحشت درتهران برای آغاز بازی وارد اتاق بازی شده، فیلم کوتاهی که راهنمای بازی می باشد را مشاهده میکنید و پس از تماشای فیلم، پا در حریم وحشت میگذارید. گاهی در بعضی از کلبه های وحشت به جای استفاده از این تجهیزات کلبه وحشت در تهران، از یک نفر به عنوان لیدر استفاده می کنند تا مواردی که در فیلم گفته می  شود را شفاهی بازگوید. در هر بخش با گذرکردن از راهرو ها و اتاق ها و با کمک افکت ها و جلوه های صوتی و بصری و ربات ها، حوادث غیر منتظره ای برایتان اتفاق خواهد افتاد که تجربه همانند آن را هیچ جای دیگر در زندگی خود نداشته اید.

اتاق فرار سرقت از بانک
بیشتر بخوانید

سیدا الکترونیک مفتخر است که توانسته نسخ پیشین و کلیشه ای حریم وحشت (کلبه وحشت) را توسعه بخشیده و با تلفیق افکت های سینماهای چند بعدی شیوه ای نوین و ابتکاری از حریم وحشت را برای اولین بار با سناریو های مختلف و با نام حریم وحشت پنج بعدی پیاده سازی و اجرا نماید.

انواع کلبه وحشت درتهران و ویژگی های آنه

حریم وحشت کلاسیک

  • افکت های متقاطع
  • نسخه تکامل یافته تونل وحشت
  • جلوه های صوتی و بصری خاص در هر مرحله
  • القای حس ترس از طریق محیط اوهام برانگیز
  • پخش فیلم مرتبط در مرحله اول جهت آماده سازی کاربر و القای حس ترس
  • طراحی ماکت های ثابت و متحرک به نسبت نیاز هر مرحله با اجرای دکور ویژه

حریم وحشت پنج بعدی

  • تلفیقی از حریم وحشت پنج بعدی با اجرای بعد های چهارم و پنجم برای اولین بار در دنیا
  • سه بعد اصلی در فضای شبیه سازی شده تحت هر سه محور x , y , z
  • بعد چهارم: انتقال احساس ملموس اجرای افکت به کاربر (سقوط، زلزله، موش و …)
  • بعد پنجم: افکت های محیطی (رایحه، رعد و برق، طوفان، باران، برف و …)
  • تنوع در تعداد افکت های قابل اجرا به نسبت  وحشت کلاسیک
  • اجرای افکت های مرحله اول هماهنگ با فیلم (تجربه حضور در سینمای پنج بعدی در مرحله اول)
  • راهنمای صوتی کاربر در مراحل
  • طراحی مراحل بازی با توجه به مشخصه های زمین اجرا بصورت پویا
  • المان های راهنما متناسب با دکور هر مرحله
  • امکان انصراف از بازی در هر مرحله از سناریو به اراده کاربر
  • امکان تصویر برداری از لحظه ترس کاربر در مراحل مختلف و ارائه تصاویر بصورت آنی بعد از اتمام بازی

حداقل هزینه برای تهیه تجهیزات کلبه وحشت در تهران

برای افتتاح یک مجموعه کلبه وحشت اول باید مجوزهای لازم از کمیته بازی های فکری هیات ورزش های همگانی دریافت شود. مدارک مورد نیاز باید به این نهاد ارائه شود تا پروانه ساخت کلبه وحشت برای فرد متقاضی صادر گردد. متقاضیان باید بدانند که می توانند در واحدهای مسکونی و تجاری کلبه وحشت را راه اندازی کنند. اما در مورد اینکه کلبه وحشت در واحدهای مسکونی راه اندازی شود، باید گفت این موضوع تنها در شرایطی امکان پذیر است که ورودی واحد مستقل باشد.

اتاق فرار احضار
بیشتر بخوانید

علاوه بر این ها بعد از اینکه متقاضی پروانه تاسیس را دریافت کرد همه قبوض برق و دیگر قبض ها شامل تعرفه باشگاهی می شود. کلبه وحشت ها و اتاق فرار هایی که پروانه فعالیت خود را دریافت کنند از مالیات معاف می شوند. تمامی این موارد سبب می شود تا هزینه راه اندازی این بازی برای متقاضیان کاهش پیدا کند و آنها تشویق به تاسیس این مراکز گردند.

هزینه های اولیه کلبه وحشت

هزینه های اولیه کلبه وحشت مربوط به پیدا کردن مکانی مناسب برای بازی می باشد. بعد از آن هزینه تجهیز این مکان با وسایل اولیه است. سپس بر اساس ژانری که توسط تیم طراحی شده است باید کلبه وحشت به وسایل دکوراتیو و المان های مورد نیاز مجهز شود. نورپردازی و رنگ آمیزی اتاق یکی از مهم ترین نکاتی است که در طراحی اتاق باید رعایت شود. چیدمان صحیح نیز در فضاسازی بسیار موثر است. علاوه بر تمامی این ها باید ساخت کلبه وحشت از لحاظ روانشناسی بررسی گردد. چرا که نوع المان ها، سبک موسیقی و نور پردازی باید مطابق با سبک بازی باشند و تاثیر لازم را بر روی مخاطب بگذارند.

هزینه نگهداری و تعمیرات این مکان هزینه خیلی زیادی نیست. با توجه به اینکه استفاده از منابع انرژی مانند برق در این اتاق ها بسیار کم است، هزینه های جاری نیز پایین هستند. مجموعه های اتاق فرار و کلبه وحشت نیازمند نیروی انسانی و کارمندان زیادی نیستند. در واقع این مراکز را می توان با یک یا دو اپراتور مدیریت نمود. همین سبب می شود تا هزینه اداره این مکان زیاد نباشد.

ممکن است بیشترین هزینه برای راه اندازی این نوع بازی ها مربوط به هوشمند سازی آنها باشد. از آنجایی که جامعه هدف اصلی این بازی جوانان هستند، بازی باید کاملا به روز و مدرن باشد تا بتواند مخاطبان را جذب کند. از همین رو بهتر است تمرکز زیادی بر روی هوشمندسازی اتاق گردد. چرا که تغییر رنگ چراغ ها و پخش صداهای مختلف در مراحل مختلفی از بازی تاثیر بسیار زیادی دارد.

موسسین این بازیها می توانند با کم ترین هزینه برای راه اندازی کلبه وحشت، درآمد نسبتا خوبی کسب کنند. البته کسب درآمد در این کسب و کار کاملا وابسته به سناریوی بازی، محیط طراحی شده و معما های موجود در بازی می باشد. همانطور که گفته شد در هر سناریو و تایپی که برای کلبه وحشت خود در نظر می گیرید، تجهیزات کلبه وحشت در تهران و شهر های دیگر متفاوت می شود. به علاوه به لوکیشن و شهری که در آن اقدام به احداث این نوع بازی می کنید نیز در میزان سرمایه شما و همچنین درآمد شما تاثیر خواهد داشت.

بزرگترین ترن های هوایی جهان
بیشتر بخوانید

تجهیزات کلبه وحشت در تهران

نکته مهم

تمامی این هزینه ها و موارد گفته شده می تواند اقتصادی تر نیز باشد در صورتی که در همان ابتدای کار خود از متخصصین مجرب در این حوزه مشاوره بگیرید. اینگونه هم از هزینه های اضافی ناشی از کار های بیهوده دوری می کنید هم می توانید با خرید و یا اجاره محل مورد نظر و خرید تجهیزات کلبه وحشت در تهران حرفه ای کار خود را در بهترین حالت آغاز کنید.

جهت کسب مشاوره با متخخصین مجموعه سیدا الکترونیک در تماس باشید.

تماس با سیدا الکترونیک

 09124262217

درآمد حاصل از خرید تجهیزات کلبه وحشت در تهران

بدون شک تمام افراد فعال در این حوزه به هدف کسب درآمد مراحل فوق را طی می کنند و امید به این موضوع باعث میشود تا تلاش زیادی داشته باشند. درآمد حاصل از راه اندازی کلبه های وحشت بر اساس فاکتورهای مختلف افزایش یا کاهش پیدا می کند. به عنوان مثال، اگر بتوانید سناریوی حرفه ای و هیجان انگیزی را طراحی و آن را در محیطی مناسب اجرا کنید، قطعا افراد زیادی جذب آن خواهند شد. علاوه براین، میزان درآمد از این راه تا حد زیادی به موقعیت مکانی و شهری که کلبه وحشت در آن ساخته شده است بستگی دارد. چون در شهرهای بزرگتر شانس جذب بازیکنان و علاقه مندان به این بازی قطعا بیشتر خواهد بود و البته نباید از هزینه های هنگفت هنگفت شهرهای بزرگ غافل شد.

در حالت کلی می توان گفت، هر چه سناریوهای اجرا شده در مجموعه مورد نظر بیشتر باشد و دانش بالایی در پشت آنها پنهان باشد، بدون شک راه اندازی کلبه وحشت منجر به کسب درآمد بیشتری خواهد شد. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم انجام این کار را تنها به تیم های متخصص و حرفه ای با رزرومه قوی بسپارید.

توانمندی های فان سیدا

این مجموعه در حال حاضر امکان تولید ربات‌ها با حرکات دلخواه شما را  دارد و ایده‌پردازی بسیار عالی در این خصوص دارد. این مجموعه مدار اصلی کنترلی را طراحی نموده که میتوان هر آیتمی را (ربات، نور، صدا و ..) را به آن متصل و مدیریت نمود. مدیریت رباتها توسط رایانه و کلیدهای کنترلی امکان‌پذیر است

در ضمن مدار های ویژه هر ربات را به صورت جداگانه طراحی نموده تا اگر افراد خودشان توانمندی مکانیک دارند، ربات را ساخته و ما مدیریت آن ربات‌ها را انجام دهیم. به بیان دیگر با هوش مصنوعی، رباتها را به کنترل خود در می‌آوریم و امکان کنترل نور و صدا و … فراهم می‌شود.

این مجموعه تا کنون بازوهای صنعتی را طراحی و تولید نموده است که در امور صنعتی کاربرد دارند و بسیار دقیق و حساس هستند و در اموری همچون رنگ کاری و جوشکاری اتومات کاربرد دارند. به بیان مدعی هستیم تولید عوامل مکانیکی و مدیریت آنها در تخصص ما می‌باشد.

محصولات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

EnglishIran